Strona główna    O nas    Oferta    Partnerzy    Kontakt

 

Serwiskrak specjalizuje się w kompleksowej dystrybucji łożysk, elementów przeniesienia napędu oraz produktów pochodnych dla przemysłu, rolnictwa oraz motoryzacji.

Wiedza o oferowanym asortymencie, wieloletnie doświadczenie oraz umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby naszych klientów, gwarantują sprawną obsługę, konkurencyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji.

Oferujemy produkty najwyższej jakości - liderów danej branży - ale także innych uznanych producentów, które zyskały akceptacje i zaufanie użytkowników.

Aby dostosować się do dynamicznie rozwijającego się rynku oraz rosnących wymagań klientów, systematycznie powiększamy naszą ofertę o nowe produkty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która została opracowana na podstawie analizy potrzeb i wniosków naszych kontrahentów – ufamy, że spełni ona oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc pomocą techniczną oraz fachowym doradztwem z zakresu optymalnego doboru oferowanych produktów.

 

 


Serwiskrak S.C. ● Os. Zielone 16 ● 31-970 Kraków ● Tel. 12 644 88 99 ● Fax 12 644 88 76 ● e-mail: info@serwiskrak.pl

Łożyska / Technika liniowa / Pasy / Łańcuchy / Uszczelnienia / Smary / Chemia przemysłowa / Inne